Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy na sprzedaż Wieck - Oferty sprzedaży domów

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Dom bliźniak Śliwice

Śliwice(Wieck + 20 km)

420 000 zł111 m² 3 783,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Na sprzedaż nowo wybudowany dom - półbliźniak w Śliwicach, serce Borów Tucholskich. Jeśli marzysz o nowoczesnym, funkcjonalnym domu w spokojnej i zielonej okolicy, w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Pinczyn(Wieck + 21 km)

899 000 zł134 m² 6 708,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Biuro Nieruchomości Landowscy przedstawia Państwu nieruchomość -dom o powierzchni użytkowej około 134 m2. Nieruchomość położona na działce o powierzchni 800 m2 przy ulicy Gajowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem Zblewo

Zblewo(Wieck + 19 km)

780 000 zł130 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 113 m²

Ostatni dom na osiedlu przy lesie - Leśny Zakątek w Zblewie. Atuty: - ogrzewanie podłogowe - pompa ciepła, - nowoczesna bryła budynku, - duża działka o powierzchni 1113 m2, - bliskość lasu,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Odry

Odry(Wieck + 4 km)

430 000 zł120 m² 3 583,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:12 800 m²

Wyjątkowe siedlisko z ogromnym potencjałem w miejscowości Odry, gmina Czersk, powiat chojnicki, województwo pomorskie - przestrzeń i prywatność Na sprzedaż nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący

Białachowo(Wieck + 20 km)

450 000 zł60,09 m² 7 488,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:448 m²

Szanowni Państwo, jeżeli poszukujecie małego, parterowego domu w zacisznym miejscu z widokiem na las oraz z możliwością szybkiego dojazdu do Zblewa i dalej do Starogardu Gdańskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Wielki Podleś

Wielki Podleś(Wieck + 23 km)

2 999 000 zł249 m² 12 044,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Nowoczesna.